Komöödiastaar Rob Schneider esineb 21. märtsil Vene kultuurikeskuses

21. märtsil astub esmakordselt Eestis publiku ette miljoneid inimesi üle maailma naerutav komöödiastaar Rob Schneider. Vene kultuurikeskuses toimuvale standup etendusele müüakse väga piiratud hulk pileteid. Piletid tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 19. jaanuaril kell 10.00.

Rob Schneider on tuntud komöödiastaar, kes on aastatega saanud üheks enim tuuritavaks standup koomikuks. Rob lõi muuhulgas dokumentaalsarja “Real Rob”, mis keskendus päevastpäeva Robi elule. Sari oli selles mõttes esmakordne ja fenomenaalne, et tegemist oli esimese sarjaga, mille üks artist ise kirjutab, lavastab, näitleb ja samas ka finantseerib terveks telehooajaks.

Rob jõudis avalikkuse ette läbi NBC saate “Saturday Night Live”. Viimase 20 aasta jooksul on Rob naerutanud miljoneid inimesi paljudes komöödiates: “Grown Ups”, “You Don’t Mess With The Zohan”, “Big Daddy”, “The Waterboy”, “The Hot Chick” ja “The Animal”. Loomulikult ei saa unustada filmi “Deuce Bigalow: Male Gigolo”, mis oli 2000. aastatel USA-s teine müüduim DVD.

Rob on võitnud kolm Emmy auhinda.

Piiratud koguses pileteid Rob Schneideri standup etendusele hinnaga alates 27 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 19. jaanuaril kell 10.00.