KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIS ON KONTSERDIL KEELATUD?

Kontserdil on keelatud kasutada professionaalset video-, pildi- ja helisalvestuse tehnikat. Samuti on keelatud võtta endaga kaasa igasuguseid relvi, narkootikume, jooke/sööke.

KUIDAS KONTSERDILE SAABUDA?

Ühistranspordiga kontserdile saabudes tuleb arvestada, et seda kasutavad ka paljud teised, nii et varuge aega! Tutvuge muutunud liikluskorralduse ja parkimistingimustega enne piirkonda saabumist.

KAS MA VAJAN KUULMISKAITSMEID?

Me soovitame kasutada kontsertidel kuulmiskaitsmeid.

KAS KONTSERTIDEL ON GARDEROOB?

Kontsertpaikadel on tavaliselt garderoobiteenust pakkuvad ettevõtted, kuhu saab jätta on kotid, üleriided või vihmavarjud. Tavaliselt on teenus tasuline ja ei kuulu ürituse piletihinna sisse.

MIDA ÜRITUSEL MÜÜAKSE?

Kontsertidelt saab tihti osta fännikraami, süüa, juua – seega on oluline omada sularaha, et tehingud läheksid kiiremini ja järjekorrad oleksid lühemad. Samuti ei pruugi kõikidel kauplejatel olla kaardimakse võimalust.

KAS AJAKAVA VÕIB MUUTUDA?

Ajakava võib muutuda. Korraldajal on õigus teha ajakavas muudatusi. Piletite vahendajad või RL Concerts ei osta pileteid ajakava muutuse tõttu tagasi ja samuti ei vastuta nad kaotatud piletite eest. Piletite hinnad ja saadavus võib aja jooksul muutuda. 13aastasel ja nooremal lapsel on vaja vanemlikku järelvalvet. Vajalike uudistega kursis olemiseks, soovitame ajakava vaadata üle enne kontserdile saabumist.

KUST SAADA LISAINFOT?

Lisainfo saamiseks kirjuta info@rle.fi.

KES VASTUTAB, KUI MULLE KONTSERT EI MEELDINUD?

Kontserti organiseerija ei vastuta programmi sisu eest, selle eest vasutab artist ja tema meeskond. Kontserdikorraldaja ei saa vastutada, kui esineja ei vastanud üritusekülastaja ootustele.